Jdi na obsah Jdi na menu
 


 v Telči, LP MMVII, 4.VIII., 5:49:36 a.m.

 

První, jediný a poslední neoficiální fanklub Jarretu

Sdružení existuje spousta. Osobně jsem člen několika. Již mi bylo sděleno, že jsem společně s Třetinami fanklubem tolika kapel...tak proč to nevzít skutečně vážně!!!


Ahoj kamarádi, sám Nátělník Mi(y)šák největší laskavě svolil, ba přímo si vynutil založení PJPNFJ. Podlehl jsem hrubému násilí a ujímám se dobrovolně předsednictví (ne .. mojito už oprravdu NE!!!). Proto vás všechny vyzývám - PŘIHLAŠTE SE ... je to vaše životní šance. Pište na mail: pjpnfj@seznam.cz

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jablonec

(Kačka, 22. 9. 2007 12:38)

Tak poslušně hlásím, že jsem včera hájila barvy PJPNFJ v Jablonci. Nikoho to ani moc nepřekvapilo, jen některé kapelní benjamínky. Na Karla se mě ptalo ani nevím kolik lidí. A co je hlavní...konečně se mi podařilo celý název naší bandy interpretovat kapele a to se asi hned tak znova nepovede. Bohužel to nikdo nezaznamenal. Nějaké fotky snad sem snad dám až bude čas. Soutěž o nejhezčí malou tanečnici a tak.

Koncerty

(Karrel, 17. 9. 2007 8:38)

Pro všechny zájemce z řad PJPNFJ o koncert v Praze: už se prodávají lístky! A funguje i on-line rezervace na webu Balbínky :-)

první velké akce

(Karel, 5. 9. 2007 10:34)

Máme za sebou první velké akce PJPNFJ, aneb oslavu založení a fotku zvanou TERČ. Obě akce byly vlastně neplánované (proto o nich řádní členové nevěděli včas), ale o to víc zdařilé. Slibuju, že o dalších akcích budu informovat i všechny členy PJPNFJ :-)